Müzik Çalar 2018

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18.69 MB
  • Version 3.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma GOMO Limited
Çoklu format desteğine sahip olan yerel müzik ve ses çalma uygulaması olan Müzik Çalar 2018 uygulaması güçlü özellikleriyle kullanıcılarına sunuluyor.

Müzik deneyiminizle dahili ekolayzırları birleştiren Müzik Çalar 2018 uygulaması şık tasarımı ve çoklu format desteğine sahip müzik ve ses çalma uygulamasının en iyilerindendir. Güçlü özellikleri ile tüm yerel müzik ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu uygulama ile sevdiğiniz şarkıları arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Bir milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Müzik Çalar 2018 uygulaması çoklu popüler müzik dosyası formatlarını da desteklemektedir. Şarkıları veya ses dosyalarınızı otomatik tarama ve içe aktarma özellikleri ile kategorileştirebileceğiniz bu uygulamada dilerseniz şarkılarınızı çalma listelerine veya klasörlere göre arayabilirsiniz.

Müzik Çalar 2018 uygulaması ile oynatma listelerinizi kolayca oluşturabilirsiniz

Özel oynatma listeleri ile cihazınıza indirdiğiniz şarkıları kolayca görüntüleyebilir, oynatma listelerinizi kolayca oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz.  Güçlü ekolayzır özelliklerine de sahip olan Müzik Çalar 2018 uygulamasında ayrıca ön ayarlı müzik tonu biçimleri de yer almaktadır. 

Işık efektleri, destek bildirim durumları, müzikli alarm ve ana sayfa pencere öğesi gibi pek çok fonksiyonel özelliğe sahip olan bu uygulamayı sizde cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebilir, dilediğiniz müziğe anında erişebilirsiniz.

 

 

 

Müzik Çalar 2018 indir